Toplice 1 slavile u Areni Varaždin

Autor el

Odbojka, 3. HOL sjever: 16. kolo: OK Kitro Varaždin 3 – ŽOK Toplice 1 0:3

Toplice 1 u pet setova poražena od Ivanca 3

Odbojkašice ŽOK Toplice 1 u subotu su u 16. kolu 3. HOL sjever gostovale kod OK Kitro Varaždin 3. Utakmica je odigrana u Areni Varaždin, a Toplice 1 došle su do čiste 3:0 pobjede. U prvom setu gošće su slavile sa 25:18, a iako bez zamjene, šestorka koja je došla bila je raspoložena pa je slijedeći set dobila sa 25:14, da bi u trećem setu potpuno dominirala od samog početka i stigla do pomalo nestvarnih 25:5. Za Toplice 1 nastupile su: Ivana Prežigalo, Jana Ulama, Dora Halapir, Leona Šoštarko, Lana Ružak, Monika Kozjak, trener Dario Zagvozda. Toplice 1 na ljestvici i dalje drže 5. mjesto, sada sa 28 bodova, a u 17. kolu dočekat će posljednje Nedelišče Elting 2, što će biti prilika za nove bodove.