Toplice 1 uzele set Vinici

Autor el

Odbojka, 3. HOL sjever: 21. kolo: OK Vinica – ŽOK Toplice 1 3:1

Odbojkašice ŽOK Toplice 1 u 21. kolu 3. HOL sjever gostovale su kod Vinice. Bio je to novi izazova za odbojkašice Toplica 1 jer se Vinica na ljestvici nalazi ispred. Prva dva seta domaće su djevojke dobile i to sa 25:19 i 25:18, no u trećem se vodila velika borba pa je set završio na razliku i to u korist Toplica 1 (26:28). No, u četvrtom setu Vinica se ipak diže i ne dozvoljava peti ste, te salvi sa 25:19 i ukupnih 3:1. Trener Dario Zagvozda u ovoj je utakmici izveo sastav: Lana Ružak, Ivana Prežigalo, Petra Slovenec, Dora Halapir, Tea Čelec, Monika Kozjak, Leona Šoštarko i Matea Popović. Toplice 1 su kolo prije kraja osigurale 5. mjesto. Imaju 34 boda i bez obzira na rezultat u zadnjem kolu ostat će na tom mjestu. A u zadnjem kolu, prava poslastica, jer u goste stiže vodeći OK Plavi 1.