Toplice 1 za kraj uzele set prvaku

Autor el

Odbojka, 3. HOL sjever: 22. kolo: ŽOK Toplice 1 – OK Plavi 1 1:3

-Toplice 1 za kraj uzele set prvaku

Završila je sezona u 3. HOL sjever za odbojkašice Toplica 1. U zadnjem kolu prava poslastica, jer je na domaćem terenu u Maču dočekan prvak, OK Plavi 1. Naime, i prije zadnjeg kola bilo je jasno da će odbojkašice ovog kluba osvojiti prvo mjesto. U prva dva seta Toplice 1 su pružile dostojan otpor. U prvom su gošće slavile sa 25:21, a drugi je otišao na stranu Toplica 1 sa 25:17. No, nakon toga Plavi 1 ipak pojačavaju i sa 25:15 i 25:17 dolaze do pobjede 3:1, kojom samo potvrđuju prvom mjesto. Trener Dario Zagvozda u ovoj je utakmici izveo sastav: Monika Kozjak, Dora Halapir, Ana Sedak Benčić, Ivana Prežigalo, Petra Slovenec, Leona Šoštarko, Antonia Pozaić i Rania Gerdin. Bez obzira na ovu utakmicu ni pozicija Toplica 1 na ljestvici nije se mogla mijenjati. Sezonu su završile na 5. mjestu od 11 ekipa sa 34 boda, ubilježivši 11 pobjeda i 9 poraza uz set razliku 41:30.