Toplice 2 sezonu završile bodom protiv OK Plavi

Autor el

Odbojka, 4. HOL sjever: 22. kolo: ŽOK Toplice 2 – OK Plavi 2 2:3

Toplice 2 sezonu završile jednim bodom

Odbojkašice Toplica 2 završile su sezonu natjecanja u 4. HOL sjever. U posljednjem, 22. kolu Toplice 2 su u Maču dočekale OK Plavi 2. Bila je to jedna jako uzbudljiva i zanimljiva utakmica, u kojoj su Toplice 2 vodile 2:0, ali su u završnici ipak pokleknule. Čak prva tri seta otišla su na razliku. Domaće su odbojkašice u 1. setu slavile sa 26:24, a u drugom sa 28:26. Neizvjestan je bio i treći set, koji su sa 26:24 dobile gošće. Nakon toga slijedi pad u igri Toplica 2, pa Plavi 2 odnose 4. set sa uvjerljivih 25:12. Taj pozitivan moment uspjele su gošće prenijeti i u odlučujući 5. set, koji su dobile sa 15:12 i tako preokretom stigle do pobjede, a Toplicama ostaje mala satisfakcija zbog osvojenog jednog boda, koji ekipa dobiva ako osvoji dva seta u porazu. Trener Robert Halapir na raspolaganju je imao sastav:  Paula Posarić, Petra Sedlar, Antonija Pozaić, Eva Macan, Patricija Spevec, Rania Gerdin, Lana Halapir, Ana Sedak Benčić i  Korina Sedak. Toplice 2 su tako sezonu završile na 4. mjestu od sedam ekipa sa 16 bodova. Ostvarile su 5 pobjeda i 7 poraza uz set razliku 22:25.