Zagorec Krapina danas je gostovao kod Maksimira. Evo i ostalih rezultata ove lige

Gaj Varaždin 11.JPG

Nakon što je jučer Gaj pobijedio Lučko sa 3:0, na startu 5. kola 3. NL centar, danas su odigrane još četiri utakmice. Drugi zagorski predstavnik Zagorec KR igrao je kod Maksimira. Domaćini su poveli u 36. minuti, preko Glavinića, no u nastavku, u 64. minuti Korytskyi je izjednačio. Ipak, da sva tri boda ostanu u Maksimiru, pobrinuo se Pirš u 83. minuti, kada je zabio za konačnih 2:1.

Ravnice su slavile kod Ponikvi i vode sa 15 bodova, pet više od Kurilovca, koji je danas prvi puta poražen, kod Mladosti u Petrinji. Dvije utakmice danas nisu igrane, pretpostavljamo zbog loših vremenskih uvjeta. Sutra je na rasporedu utakmica Bistra – Sava Strmec. Na ovakvoj 'krnjoj' tablici Gaj i Zagorec su na šestom i sedmom mjestu sa sedam i pest bodova.