Ankica Petrović ponovo oduševila svojim rukotvorinama u duhu Božića

Jučer je u KTIC-u u Donjoj Stubici otvorena druga samostalna izložba Ankice Petrović, u organizaciji Gornjostubičke udruge Lipin cviet i u suradnji s Turističkom zajednicom Gupčev kraj i Stub-klubom.


Ankica je i ovoga puta oduševila svojim rukotvorinama. Predstavila je cvijeće i prigodne božićne ukrase od hulahopki i perušine.


Na otvorenju izložbe pjevala je Ženska izvorna skupina KUD-a Matija Gubec. Pjesme adventske tematike čitale su pjesnikinje Valentina Babić iz Oroslavja i Marija Miklaužić iz Stubičkih Toplica. Program je vodila predsjednica Gornjostubičke udruge Lipin cviet Tatjana Hikec. Izložbu je otvorio Zvonimir Babić iz Stub-kluba.


Ukoliko želite ukrasiti svoj ovogodišnji bor anđelima, kuglicama i zvijezdama izrađenim od perušine, ali i hulahopki, možete ih nabaviti na izložbi, koja je otvorena radnim danom od 8 do 15 sati, do petka, 13. prosinca.


Nakon toga, izložba će se moći pogledati i u subotu, 14. prosinca na Božićnoj bajci u Gupčevom kraju, od 11 sati u sportskoj dvorani u Donjoj Stubici.













