Zabočani i dalje na pobjedničkom kolosjeku

Autor

Košarkaši Zaboka nastavljaju s odličnim igrama i pobjedama u A-1 ligi. U Kaštelu pobijedili domaću momčad Kaštel Galerije 76:62, poluvrijeme 35:32 za Zabok.

Domaćin je dobio jedino prvu četvrtinu, sve ostalo je bilo u znaku Zabočana. Najbolji u zabočkim redovima bio je Krapić sa 16 koševa i 12 skokova, Krajačić je dao 14 koševa, a Lež i Tomeljak po 13. To je u trećem kolu nastavka natjecanja treća uzastopna pobjeda Zaboka, druga na gostujućem parketu.

Na ljestvici vode Vrijednosnice osiguranje Darda s 21 bodom, drugi Zabok i treća Svjetlost imaju po 20, četvrti Split i peti Trogir po 19, itd. Idućeg vikenda Zabočani ponovno gostuju, u Zadru kod Borika.