Bedekovčina do druge pobjede

3. HRL središte: 2. kolo: RK Polet – RK Bedekovčina 21:27 (9:14)

• SPORT 26.9._RUKOMET MUŠKI 3. HRL SREDIŠTE BEDEKOVČINA DO DRUGE POBJEDE   Marko Kuleš .jpg

Marko Kuleš

Nakon startne domaće pobjede protiv Metalca 2, rukometaši Bedekovčine su u 2. kolu 3. HRL središte gostovali u Dugom Selu kod Poleta i stigli do nove pobjede. Bedekovčina je odlično krenula u susret i povela sa 0:4, i uspjela je održati tu prednost, pa i povisiti do poluvremena na 9:14. U nastavku gosti još malo dižu prednost i ona je većinu vremena od pet do sedam razlike, tako da pobjeda niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, a završilo je sa konačnih 21:27. Najefikasniji u redovima Bedekovčine bili su Dejan Končić sa 10 i Tihomir Pripeljaš sa 8 golova, koji je odigrao odlično na srednjem vanjskom. Valja istaknuti i odličnog golmana Zvonimira Skočaja, koji je imao veliki broj obrana. Kod domaćih 4 gola zabio je Josip Bendra. U 3. kolu Bedekovčina dočekuje Maksimir Pastela 2, koji je krenuo sa dva poraza. S druge pak strane Bedekovčina je trenutno na 2. mjestu sa 4 boda.

RK POLET – RK BEDEKOVČINA 21:27 (9:14)