Bedekovčina do još jedne pobjede

3. HRL središte: 3. kolo: RK Bedekovčina – RK Maksimir Pastela 2 35:29

Nakon dvije startne pobjede protiv, rukometaši Bedekovčine su u 3. kolu 3. HRL središte dočekali Maksimir Pastela 2, koji je krenuo sa dva poraza. Iako je Bedekovčina u utakmicu krenula sa vodstvom 4:1, gosti su se uporno vračali i držali priključak, pa su u prvom dijelu u jednom trenutku i poveli, kada je Drinovac u 17. minuti pogodio za 8:9. No, domaćini brzo vračaju vodstvo i na odmor odlaze sa 14:13. U nastavku se Bedekovčina uspijeva odlijepiti i sve više podiže razliku, sve do plus 9 (28:19). Bilo je to 13 minuta do kraja i tu je pitanje pobjednika riješeno. Do kraja Maksimir Pastela 2 smanjuje razliku za konačnih 35:29. Domaćine je predvodio Dejan Končić sa 12 golova, Karlo Jurina i Tihomir Pripeljaš dodali su po 6. Kod gostiju najefikasniji su bili Ivano Martinović sa 7 i Patrik Kovačić sa 5 golova. Tako Bedekovčina i nakon tri kola ima maksimalan učinak, a u 4. kolu gostuje kod Sloge Novoselec-Križ.

RK BEDEKOVČINA – RK MAKSIMIR PASTELA 2 35:29 (14:13)