Straža do novog boda

4. NL – središte skupina A: 19. kolo: Straža – Sesvetski Kraljevec 0:0

Straža je u 19. kolu 4. NL središte skupina A dočekala Sesvetski Kraljevec. Nakon što je kolo prije, također u domaćoj utakmici, protiv Devetke, ispustila 2:0, pa uzela ipak jedan bod, Straža se nadala da ovaj puta može do sva tri boda. No, izgleda da se ekipe Straže u zadnje vrijeme 'pretplatila' na osvajanje po jednog boda, pa je tako bilo i ovaj put. U prvih 45 minuta na strani gostiju bio je i vjetar, koji je baš ometao napade Straže, dok su gosti s druge strane najopasnije zaprijetili kada su sa 25 metara pogodili prečku. No, na odmor se otišlo bez golova. U nastavku vjetar je stao, pa Straža nije imala 'prednost' kao gosti u prvom dijelu, ali je bila ravnopravna i u živoj i podjednakoj utakmici na kraju stigla do novog boda. U nastavku bilježimo po jednu izgledniju priliku na svakoj strani, no mreže su mirovale sve do zadnjeg sučevog zvižduka. U 20. kolu, na Uskrsni ponedjeljak Straža će u zagorskom derbiju gostovati kod Rudara DZ.