Oroslavski streličari izvrsni na finalnom 3D cup 2010

Finalni turnir se održao na terenima grada Novog Marofa. Jaka kiša pratila je trajanje cijelog turnira i kao da je htjel

Finalni turnir se održao na terenima grada Novog Marofa. Jaka kiša pratila je trajanje cijelog turnira i kao da je htjela otežati finale na ionako zahtjevnom terenu. Usprkos teškim uvjetima postignuti su vrhunski rezultati.

U kategoriji kadet u disciplini zakrivljenog luka Filip Pongrac osvojio je zlatnu medalju. U disciplini tradicionalnog luka u kategoriji junior Nikola Brcko osvojio je zlato. U kategoriji instinktivnog luka u kategoriji veteran Branko Mokrovčak osvojio je zlatnu medalju. U kategoriji seniora u disciplini instiktivnog luka Loven Horvatić je osvojio srebro i time sakupio najviše bodova iz pet turnira za osvajanje 3D hrvatskog kupa za 2010. godinu.

Osvajanje kupa je nagrada za 1. rođendan oroslavskog kluba koji je u nepunih godinu dana sakupio trideset medalja sa turnira koji su i međunarodnog karaktera. Krajem osmog mjeseca oroslavske streličare čeka prvenstvo hrvatske od kojeg očekuju puno, poneseni ovim krasnim rezultatima koje ostvaruju cijele godine.

Dogodi li se kakva financijska podrška rezultati bi mogli biti još bolji i kvalitetniji a do kraja godine streličari bi postali jedan od najkvalitetnijih ako ne i najkvalitetniji i najtrofejniji sportski kolektiv u 2010 godini.