Bedekovčina sama na vrhu

3. HRL središte:  6. kolo: RK Bedekovčina – RK Moslavina 2 30:21

Rukometaši Bedekovčine su u 6. kolu 3. HRL središte dočekali Moslavinu 2 i stigli do još jedne pobjede i to sa uvjerljivih 30:21. Gosti su se držali u prvih desetak minuta, a nakon toga počinje rasti prednost domaćina i na odmor se odlazi sa 14:10. U nastavku prednost samo raste, sve do konačnih i sigurnih 30:21. Bedekovčinu je predvodio Dejan Končić sa 11 golova. Ovom pobjedom Bedekovčina je zasjela na vrh, sada jedina sa svim pobjedama, dakle sa maksimalnih 12 bodova. U 7. kolu Bedekovčina gostuje kod Pavleka.

RK BEDEKOVČINA – RK MOSLAVINA 2 30:21 (14:10)