Bedekovčina tijesno poražena od Poleta

3. HRL središte, skupina A: 6. kolo RK Bedekovčina – RK Polet 33:34

Rukometaši Bedekovčine odigrali su utakmicu 6. kola u 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je dočekala Polet, koji je bez poraza, ali sa dva remija. Utakmica je krenula igrom gol za go, s tim Da je nekako uvijek vodio Polet, koji se malo i odvaja, te na 6:7 sa serijom 4:0 dolazi do 6:11. Do odmora diže tu prednost i na plus 6, bilo je 12:18. U nastavku Polet stara sa dva gola i dolazi do veliki plus 8. NO Bedekovčina se ne predaje i malo pomalo vraća se u utakmicu, te u završnici nekoliko puta dolazi i na samo jedan gol zaostatka, no za potpuni preokret nije bilo dovoljno. Marko Mohač je u 59. minuti smanjio na 32:33, ali Josip Bendra u zadnjoj minuti zabija za potvrdu pobjede. Tek je u zadnjim trenucima Dejan Končić zabio za konačnih 33:34. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić sa 10 i Marko Mohač sa 9 golova, dok je za goste 10 golova zabio Josip Bendra. Bedekovčina na ljestvici drži 5. mjesto sa 6 bodova, a u 7. kolu gostuje kod Moslavca.

RK BEDEKOVČINA – RK POLET 33:34 (12:18)