Nove pobjede odbojkašica Bedexa 1 i Bedexa 2

Odbojkašice Bedexa 1 danas su odigrale utakmicu 3. kola 3. HOL sjever. Nakon dvije uvodne pobjede u Bedekovčinu je stigao, također neporaženi Ivanec 3. No to nije nimalo impresioniralo igračice Bedexa 1, koje su stigle i do treće uzastopne pobjede. Već prvi set pokazao je da neće biti lako, ali Bedex ipak dolazi do 25:21. Na krila prvog seta, drugi se čini nešto lakši, jer gošće osvajaju 17 bodova. U trećem setu Ivanec 3 pružio je najveći otpor i odveo set u igru na razliku, no opet je slavio Bedex sa 27:25 i tako stigao do maksimalnih 3:0, te i dalje drži vrh ljestvice sa 9 bodova, a u 4. kolu gostuje kod Totovca 1. Bedex 1 igrao je u sastavu: Barbara Kovač (kap.), Ema Jambrek, Iva Gorički, Lucija Prančić, Marta Vurnek, Sara Balen, Marija Srebak, Lucija Mrkoci i Lana Pripeljaš; trenerica Ivana Čehulić.

Uspješne su bile i odbojkašice Bedexa 2 u 3. kolu 4. HOL sjever. I one su stigle do treće uzastopne pobjede i opet sa sva tri osvojena boda, jer su pobijedila 3:1. U goste je stigao Ivanec 4. Prvi set domaće su odbojkašice dobile sa uvjerljivih 25:11, no onda je uslijedio pad, pa je drugi set otišao na stranu gošći sa 25:19. No, u trećem setu stvari se vraćaju nabolje za Bedex 2, pa treći set, kao i prvi završava sa čistih 25:11. Za pobjedu od 3:1 i nova tri boda, trebalo je odraditi i četvrti set, a Bedex 2 ga dobiva sa 25:14 i tako i dalje ima maksimalnih 9 bodova.  4. kolu gostovat će kod ekipe Totovec 2. Za Bedex 2 su igrale: Ema Jambrek (kap.), Dora Fernežir, Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Dorotea Prančič, Nika Granc, Ema Ocvirek, Darija Ban, Gabrijela Vurnek, Eva Špiljak i Dora Novosel; trenerica Ivana Čehulić.