Devetka do pobjede

4. NL – središte skupina A: 3. kolo: Devetka – Rudar Dubrava Zabočka 4:1

U 3. kolu 4. NL središte skupina A, Rudar DZ je gostovao kod Devetke. U prva dva kola Rudar DZ je u dva zagorska derbija doživio dva 0:2 poraza, a stiglo je nov teško gostovanje kod Devetke, koja je u prva dva kola probala i pobjedu i poraz. U prvom dijelu pao je jedan gol i to u 26. minuti Matija Jurišić je doveo domaćine do vodstva, pa je tako Devetka na odmor otišla sa minimalnim vodstvom. Vrlo brzo u nastavku, Rudar DZ se vraća u igru. Prvi gol ove sezone za Rudar DZ zabio je Sandro Vincelj u 53. minuti i bilo je to 1:1. No, u završnici Devetka s tri brza gola stiže do pobjede. U 74. minuti Borna Rebić je zabio za 2:1, da bi u 80. minuti Jakov Hernaut pogodio i za 3:1. Rebić je zabio još jedan gol, u 85. minuti za konačnih 4:1. Tako Rudar DZ i dalje ne zna za bod ove sezone, no nema niti nimalo ugodan raspored, pa vjerujemo da će doći bolje vrijeme za njih. No ni u sljedeća dva kola, koja se igraju u srijedu i subotu neće biti lako. Prvo idu na gostovanje kod Odre, a onda čekaju Špansko.

4. NL – središte, skupina A, 3. kolo

DEVETKA – RUDAR DZ 4:1 (1:0)

SUCI: Jokić, Mufa, Rosandić; GLEDATELJA: 45

STRIJELCI: 1:0 Jurišić 26', 1:1 Vincelj 53', 2:1 Rebić 74', 3:1 Hernaut 80', 4:1 Rebić 85'

DEVETKA: Kezerić, Vidaković, Vrbat, Margić, Djevelekaj, Bosnar (67' Hernaut), Jazvić, Jurišić, B. Luketa (58' Halužan), Rebić, Pavlović (81' T. Luketa); trener: Nikola Pustak

RUDAR DZ: Škof, Njoh, Baneković (81' Martinić), Poslek (81' Marković), Vincelj, Hitrec, Dansou, Hunjak, Kahlina (46' Benković), Tomek (49' Tisanić), Majsec (46' Tumpić); trener: Željko Deak