Domaći poraz Krapine

U drugom kolu II. HKL-centar Krapina je na svom parketu poražena od Maksimira s 22 koševa razlike (55:77). Nakon solidne prve četvrtine, Krapinčani su loše odigrali drugih deset minuta pa su na poluvrijeme otišli s zaostatkom od 18 koševa (23:41). Dobra treća četvrtina primakla ih je na -10 (43:53) pred zadnjih deset minuta, no u tada dolazi do boda i gosti dolaze do uvjerljivih +22 (55:77) na kraju utakmice. Jedini dvoznamenkasti kod domaćih s 15 koševa bio je Mateo Habazin.
Poslije dva kola Krapinčani su među četiri posljednje momčadi koje još nemaju pobjedu, a u idućem trećem kolu gostuju kod Ogulina.

KRAPINA – MAKSIMIR 55:77 (15:19, 8:22, 20:12, 12:24)
KRAPINA: Habazin 15, Tuđen 9, Mlinarić 8, Dmitrović 7, Đurkan 7, Strehovec 6, Markočić 3, Petek, Babić, Čižmek.