Mnoštvo utakmica za zagorske predstavnice

Odbojka, 4. HOL sjever: 4. kolo: Ivanec 3 – Toplice 2 3:0; Cratis VŽ 4 – Bedex 3 3:1; Toplice 3 – Cratis VŽ 5 3:2, 2. kolo: Toplice 3 – Ludbreg 2 1:3

Nastavljeno je natjecanje odbojkašica u 4. HOL sjever, u kojoj se natječu i tri zagorske ekipe. Toplice 2 u 4. su kolu gostovale kod Ivanca 3. Domaće su odbojkašice slavila sa 3:0, po setovima 25:23, 25:19, 25:20. Za Toplice 2 su igrale: Magdalena Korade, Mia Vrančić (kap.), Ema Markuš, Nea Herceg, Erin Juranić, Korina Sinković, Ana Poljak, Marta Šoštarko; trenerica: Marija Poljak.

Bedex 3 je u 4. kolu gostovao kod Cratis Varaždina 4. Prva dva sete Varaždinke su dobile 25:14 i 25:13, no u trećem se vraćaju gošće i dobivaju tu dionicu sa 26:24. Ipak u četvrtom setu domaće odbojkašice dolaze do 25:8 i konačnih 3:1. Za Bedex 3 su igrale: Antonija Kaplić, Natali Horvat, Mila Jurinec, Mila Pavlović (kap.), Matea Horvat, Maša Lončarić, Noella Tuđa, Lea Gorup, Stella Androšević, Klara Gretić, Maša Mlinarić; trenerica: Marija Srebak. T

oplice 3 su u 4. kolu dočekale Cratis Varaždin 5 i u vrlo zanimljivom susretu slavila sa 3:2. Prvi je set pripao domaćim odbojkašicama sa 25:17. U drugom su uzvratile gošće sa 25:22. U trećoj dionici opet su bolje Toplice i opet sa 25:17. No, četvrti je set repriza drugoga i završava 22:25. No, u petom setu Toplice 3 dolaze do uvjerljivih 15:4 i konačne 3:2 pobjede. Za Toplice 3 nastupile su: Nika Ščukanec, Nikolina Posarić, Morana Orešić (kap.), Dora Šuper, Dora Žnidarić, Lea Tepeš, Lana Šimunić, Vedrana Orešić, Lucija Polanščak, Nea Peklarić, Lana Gorički, Lorena Vodolšak i Lana Hlupić; trener: Robert Halapir.

Također, Toplice 3 su odigrale i zaostalu utakmicu 2. kola protiv Ludbrega 2. ''I ova utakmica je bila isto vrlo neizvjesna. Igrali smo s drugim curama u odnosu proti OK Gratis Varaždina 5. Imamo prijavljeno 40-tak cura za to natjecanje a može ih igrati maksimalno 14 u ekipi. Ideja je bila da priliku dobiju naše cure koje će igrati malu odbojku kao pripremu za njihovo natjecanje te budu potpomognute starijim curama. Neki su se razboljeli pa smo malo morali prilagoditi planirano.'' – rekao nam je trener Robert Halapir. Ovu su utakmicu za Toplice 3 igrale: Lucija Polanščak, Jasmina Horvat, Tessa Bekina, Leonarda Kucelj, Helena Matjašec, Nataša Kralj, Eva Macan (kap.), Elena Špoljar, Sabina Kuntić, Lana Šimunić, Anita Draganić, Maja Zdešić, Nika Ščukanec. U 5. kolu Toplice 2 čekaju Kneginec, Bedex 3 čeka Ivanec 3, a Toplice 3 gostuju kod Ivanca 4.