Novi nastupi zagorskih ekipa

Odbojka, 4. HOL sjever: 3. kolo: Toplice 2 – Cratis VŽ 4 1:3;  Bedex 3 – Team 2:3, Vinica 2 – Toplice 3 3:1

Nastavljeno je natjecanje odbojkašica u 4. HOL sjever, u kojoj se natječu i tri zagorske ekipe. Toplice 2 u 3. su kolu dočekale Cratis Varaždin 4. Gošće bolje kreću u utakmicu i prvi set dobivaju sa 25:17. Nakon toga Toplice 2 uzvraćaju i sa 25:19 izjednačavaju na 1:1. No, gošće dobivaju treći set sa 28:15, a potom i četvrti sa 25:23, za konačnih 1:3. Za Toplice 2 su igrale: Mia Vrančić (kap.), Ema Markuš, Lana Halapir, Ana Poljak, Erin Juranić, Lana Šuper, Marta Šoštarko, Jana Sinković, Nea Herceg, Korina Sinković; trenerica: Marija Poljak.

Bedex 3 je u 3. kolu dočekao Team. Bedex je dobio prvi set sa 25:18, nakon čega uzvraćaju gošće sa 25:17. Neizvjesni treći set dobiva opet Bedex 25:23. No, zadnja dva odlaze na stranu gošći sa 25:11 i 25:10.

Za Bedex 3 su igrale: Gabrijela Brestovečki, Patricija Čajko, Natali Horvat, Mila Jurinec, Mila Pavlović, Maša Lončarić, Hana Martinić, Martina Šoštarić, Lea Gorup (kap.), Ana Jakuš, Klara Salar, Marija Mišar, Klara Gretić,; trenerica: Marija Srebak.

oplice 3 su u 3. kolu gostovale kod Vinice 2. Domaće su odbojkašice slavila se 3:1. U prvom setu Vinica 2 je dominirala i stigla do 25:11. Nakon toga sva izjednačena seta.  Toplice 3 su dobile drugi set 25:23, a Vinica 2 je slavila u trećem setu sa 26:24. U četvrtom setu opet sigurne domaće odbojkašice sa 25:11 za konačnih 3:1. Za Toplice 3 nastupile su Lana Šimunić, Lucija Polanščak, Vedrana Orešić, Dora Žnidarić, Klara Kurko, Morana Orešić (kap), Lana Hlupić, Lana Gorički, Nika Ščukanec, Nea Peklarić i Dora Šuper;  trener: Robert Halapir.

U 4. kolu Toplice 2 gostuju kod Ivanca 3, Toplice 3 dočekuju Cratis Varaždin 5, a Bedex 3 gostuje kod Cratis Varaždina 4.