Pobjeda i remi za Bedekovčinu

Rukomet, 2. HRL, mlađe kategorije

Rukometaši Bedekovčine nastavili su natjecanje u mlađim kategorijama u 2. HRL, sa kategorijama U 11 i U 15. U kategoriji U 11 Bedekovčina je u 4. kolu dočekala Dugo Selo i odigrala 22:22. Bedekovčina je vodila veći dio utakmice, na poluvremenu imala 12:7, a u nastavku imala i plus sedam, no gosti su se vratili u utakmicu i polako smanjivali prednost. U završnicu Bedekovčina ulazi sa 22:19, ali zadnja tri gola postiže Dugo Selo i odnosi bod. Franko Labaš zabio je šest golova, najviše za Bedekovčinu. Za Bedekovčinu su igrali: David Tomorad, Franko Labaš 6, Juraj Gorički 1, Mihael Cujzek, Karlo Dijanić 5, David Habulin, David Lončar 5, Jan Petek, Erik Vurnek, Jan Smetiško, Kais Mikulec 5, Fran Fabian Cankovski; trener: Luka Mlinarić. U 5. kolu Bedekovčina gostuje kod Metalca 2.

U 2. HRL U 15 Bedekovčina je u 4. kolu dočekala Dubravu Zagreb 2. U svojoj trećoj utakmici Bedekovčina je stigla do treće pobjede i to sa 28:22. Bedekovčina je odlično krenula, stvorila razliku koju je održavala. Na poluvremenu je bili 14:8, a iako je prednost bila i veća, na kraju je završili sa plus šest. Najefikasniji u domaćim redovima bili su Robert Galic sa deset i Lovro Tenšek sa sedam golova. Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Robert Galic 10, Leo Tenšek 4, David Novosel, Marko Topolovec, David Brestovečki, Jakov Papišta, Martin Gorički 5(1), Matija Novosel 1, Ivano Postonjski, Dean Korpar, Martin Soldo 1, Lovro Tenšek 7; trener: Luka Mlinarić. U 5. kolu Bedekovčina gostuje kod ekipa Dinamo Zagreb 2.