Pobjeda Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 2. kolo: Team – Toplice 2 0:3, Lepoglava – Bedex 3 3:0, Toplice 3 – Ludbreg odgođeno

Nastavljeno je natjecanje odbojkašica u 4. HOL sjever, u kojoj se natječu i tri zagorske ekipe.

Toplice 3 u ovom kolu nisu igrale, njihova je utakmica protiv Ludbrega odgođena. Bedex 3 je gostovao kod Lepoglave koja je slavila sa 3:0, po setovima 25:6, 25:15, 25:15. Mladim curama iz Bedexa 3 svaka je utakmica novo iskustvo, a rezultat u drugom planu.

Bedex 3

Za Bedex 3 su igrale: Gabrijela Brestovečki, Ema Kos, Antonija Kaplić (kap), Natali Horvat, Mila Jurinec, Mila Pavlović, Maša Mutak, Maša Lončarić, Leonarda Trgovec, Martina Šoštarić, Marija Mišar, Klara Gretić, Lara Mlinarić; trenerica: Marija Srebak.

U natjecanje su u ovom kolu krenule i Toplice 2, koje su slavila kod ekipe Team sa 3:0. U prvom setu gošće izvrsnim servisima dobivaju prvi set lakoćom 25:5. Drugi set kreće nizom servis grešaka igračica Toplica 2, domaćin se posložio, razigrao i odigran je zanimljiv set, koji opet odlazi na stranu Toplica 2, 19:25. Treći set Toplice 2 kreću koncentriranije i rutinski dobivaju utakmicu ne dozvolivši nikakvo iznenađenje. Treći set je završio 17:25.

Toplice 2

Za Toplice 2 su igrale: Magdalena Korade, Ana Poljak, Mia Vrančić (kap.), Jana Sinković, Nea Herceg, Ema Markuš, Korina Sinković; trenerica: Marija Poljak. U 3. kolu Toplice 2 dočekuju Cratis Varaždin 4, Toplice 3 gostuju kod Vinice 2, a Bedex 3 dočekuje Team.