Pobjednik Kupa Mladost Zabok

U KRAPINI ODIGRANO FINALE KUPA NS KZŽ ZA PIONIRE

U Krapini je odigrano finale Kupa NS KZŽ za pionire u kojem su se sučelili Zagorec Krapina i Mladost Zabok koje je osvojila, nakon izvođenja jedanaesteraca 5:6, Mladost Zabok. Susret je bio vrlo zanimljiv te smo u prvom poluvremenu vidjeli dva pogotka a nitko od klubova nije imao neku vidljiviju dominaciju već bi rekli da su igrali „al pari“.

Poveli su igrači Mladosti. Nakon jednog ubačaja iz kornera loptu je krivo zahvatio Lovrić te prevario svog vratara u 15 minuti. Sedamnaest minuta kasnije Zagorec dolazi do izjednačenja. Opet je korner donio pogodak – jedan ubačaj odlično je zahvatio Noa Rihtar, kapetan Zagorca, te svladao gostujućeg vratara Piljeka.

Neriješenim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu unatoč velikoj dominaciji Zagorca nismo vidjeli golove u regularnom dijelu. Tako da se prišlo izvođenju jedanaesterca prilikom kojih je briljirao vratar Mladosti Luka Piljek obranivši dva jedanaesterca i donio svojoj dobroj i vrlo borbenoj ekipi Mladosti zasluženo Kup NS KZŽ.