Poraz Golubovca u Kerestincu

Golubovec odigrao generalku

• Poraz Golubovca u Kerestincu

Robert Kuharić

Nogometaši Golubovca u subotu su odigrali posljednju pripremnu utakmicu pred nikad raniji nastavak sezone u 4. NL Središte skupina A. Naime, već u nedjelju Golubovec će u zaostaloj utakmici dočekati Odru. A generalka je odrađena kod NK Top Kerestinec. Bila je to utakmica koju je Golubovec odigrao sa 11 igrača. Trener Škudar odlučio je odmoriti Matiju i Martina Bobek, I. Riseka, Vujicu, Škvorca, B. Leška, K. Kuharića i Vukića. Odmora nije bilo za R. Kuharića, koji je zabio jedini gol za Golubovec u porazu 1:2. U prvih 45 minuta nije bilo golova uz podjednak broj prilika. U nastavku Top je poveo Golubovec izjednačio, da bi pred kraj utakmice zabili domaćini za konačnih 2:1. Trener Škudar je bio izuzetno zadovoljan s igrom. Sad se u Golubovcu okreću zaostaloj utakmici protiv Odre i pozivaju sve navijače. Utakmica se igra u 15.30 sati.