PRIPREMNA TEKMA U KOSTRENI: Škrljevo bolje od Zaboka

U pripremnoj utakmici u Kostreni DepoLink Škrljevo koje je ove sezone ispalo iz Premijer lige nadvisilo je Zabok rezultatom 85:74. Od početka se vidjelo da će Zabok imati dosta problema s domaćinom kojeg su odlično predvodili Konjević i Gunjina. Škrljevo je uvjerljivo dobili prvu četvrtinu, a Zabok je odličnom drugom četvrtinom na „veliki odmor“ otišao s minimalnom prednošću (44:45). Očekivalo se da će igrači Ivana Tomasa prenijeti igru iz druge četvrtine u nastavak, no to se nije dogodilo. Domaći su povukli u zadnjoj četvrtini i na kraju zasluženo slavili s 11 koševa viška (85:74).

U redovima domaćih Davor Konjević upisao je čak 34 koša, a Jure Gunjina zaustavio se na 22 koša. Zabok je s 25 koševa predvodio Dino Cinac, Mario Rajčić upisao je 13, a Antonio Sikirić 12 koševa. Zabok je u ovoj utakmici igrao bez Karahodžića, Tomasa i Borovčaka, no veseli povratak kapetana Črnjevića koji je postigao 9 koševa.

DEPOLINK ŠKRLJEVO - ZABOK 85:74 (32:22, 12:23, 14:12, 27:17)
DEPOLINK ŠKRLJEVO: Brocić 10, Legac, Cetina 6, Kotrulja 3, Gunjina 22, Konjević 34, Miljković 4, Bošnjak 6, Salopek. TRENER: Petar Maleš
ZABOK: Sikirić 12, Cinac 25, Lužaić 5, Rajčić 13, Herceg, Savić 4, Črnjević 9, Bistrović 5, Pavković, Cvitanović 1. TRENER: Ivan Tomas