Ravnice ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv umornog Gaja

Poletne Ravnice iskoristile su umor Gaja od kup utakmice protiv Varaždina i visoko slavile u Maču rezultatom 4:1. Zagrepčani su se odlučili za čvrsti blok i brzu tranziciju što im je na kraju itekako donijelo uspjeh.

Domaći su stisnuli prvih petnaest minuta, no Ravnice su uspjele odbiti te napore i u 17. minuti su povele. Kosić je odlično pronašao Šaronja, ovaj je izašao sam pred nemoćnog Mikulića i prebacio ga za 0:1. Osam minuta kasnije već je 0:2. Dolovski je nabacio s desne strane, a Ivanuš postigao pogodak glavom.
Tek što se krenulo do centra Šaronja poslije ubačaja s lijeve strane postiže svoj drugi pogodak za 0:3. Počasni pogodak za domaćina postigao je u 79. minuti Antun Grozdek. Točku na i u 85. minuti stavio je Ambruš iskoristivši poklon-loptu domaćina za konačnih 1:4.

GAJ MAČE – RAVNICE 1:4 (0:2)
MAČE: igralište Gaja, GLEDATELJA: 200, SUCI: Debogović, Štibohar i Šarić.
STRIJELCI: 0:1 Šaronja 17', 0:2 Ivanuš 25', 0:3 Šaronja 46', 1:3 A. Grozdek 79', 1:4 Ambruš 85'.
GAJ MAČE: Mikulić, Ristovski, Sambol, Postonjski, Haramustek (78' I. Grozdek), Abramović (78' Samarin), A. Grozdek, Puček, Kovač (46' Kotarski), Kovačić (46' Frtalj), Mazalović (46' Šaban). TRENER: Marijan Glavica
RAVNICE: Gujić, Bradić, Šaronja (84' Piršić), Kosić (68' Ambruš), Rell, Kos, Kopić, Ivanuš (84' Rmuš), Puklin, Ćibarić (90' Buzuk), Dolovski. TRENER: Domagoj Kosić