Srebačić u završnici za petu pobjedu

3. HRL središte:  5. kolo: RK Moslavac – RK Bedekovčina 26:27

Rukometaši Bedekovčine su u 5. kolu 3. HRL središte gostovali kod Moslavca. Bedekovčina i dalje ne zna za poraz, stigla je do pete pobjede u isto toliko susreta. Ovaj puta bilo je vrlo dramatično. U prvom poluvremenu ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, a nije jedna se nije ozbiljnije odvojila. Na odmor sa prednošću odlazi Bedekovčina (13:15). U nastavku Bedekovčina do završnice održava dva do tri gola prednosti, no, domaćini se ne predaju i na ulasku u zadnjih deset minuta sustižu Bedekovčinu, te u 54. minuti oni vode 24:23, pa malo kasnije i 25:24. Dejan Končić i Lovro Srebačić vračaju prednost na stranu Bedekovčine, domaćini ponovo izjednačavaju, i onda u samoj završnici Srebačić pogađa za konačnih 26:27. Dejan Končić je zabio devet, a Tihomir Pripeljaš šest golova za Bedekovčinu, koja drži drugo mjesto iza Maksimir Pastele 2. I jedni i drugi imaju 10 bodova. U 6. kolu Bedekovčina dočekuje Moslavinu 2

RK MOSLAVAC – RK BEDEKOVČINA 26:27 (13:15)

POPOVAČA: ŠD OŠ Zorke Sever; GLEDATELJA:

SUCI: Krstačić i Nađ

BEDEKOVČINA: Pavetić, Rajačić, D. Končić 9, Srebačić 3, Mohač 2, M. Kuleš 1, Skočaj, Šoštar, Tkalčević, Petrovečki 3, Turković 3, Pripeljaš 6, Jus, Jambrek; trener: Zlatko Belančić