Svakome po bod

4. NL – središte skupina A: 10. kolo: Golubovec – Prečko 1:1

U 10. kolu 4. NL središte skupina A, Golubovec je dočekao Prečko. Nakon teškog poraza kod Španskog, trebalo se vratiti, no protiv Prečkog nije to lako. A krenulo je šokantno po domaćine i ranom vodstvom gostiju, već u petoj minuti. Nakon kornera za goste i izbijene lopte, dosuđen je novi korner, iako su domaćini sugerirali da je loptu izbio gostujući igrač. Iz tog drugog kornera Filip Jaković pogađa izravno iz kornera. No, opet nije sva baš super čisto, jer je golman Filip Škvorc imao kontakt sa jednim gostujućim igračem. No, prekršaj nije suđen i gosti su rano poveli. Golubovec odmah kreće po povratak. U 35. minuti Dario Bobek puca iz okreta preko gola, a u 40. minuti Danijel Levak pokušava iz gužve, ali preko gola. U završnici prvog dijela Lovro Tepuš nakon ubacivanja ostaje sam na drugoj stativi, ali glavom pogađa prečku. U nastavak domaćini ulaze ranim izjednačenjem, već u 46. minuti. Robert Kuharić podvaljuje loptu za Matiju Bobeka, koji je srušen, a siguran sa bijele točke je Martin Bobek za 1:1. Pored toga D. Bobek je imao sjajnu priliku sa pet metara, no golman Teo Klanjčić brani. D. Bobek nešto kasnije daje za Nikolu Bobeka – Brusa, koji ulazi s desne strane prema Klanjčiću, no puca s 18 metara, pa golman lagano brani. U 90. minuti velika šansa za sva tri boda domaćina. D. Bobek se sjurio s centra, prošao i zadnjeg igrač, ali puca kraj gola. Tako na kraju ostaje svakome po bod.