Tri gola za tri boda

4. NL – središte skupina A: 7. kolo: Tondach – Ilovac 3:0

U 7. kolu 4. NL središte skupina A, Tondach je dočekao Ilovac. Nakon pobjede kod Blata, ovo je bila utakmica, u kojoj se krenulo po sva tri boda. Tondach je imao u ovoj utakmici problema sa kadrom, pa su se na klupi našla samo tri igrača. No, oni koji su zaigrali, odigrali su dobru utakmicu, koja je usmjerena ka pobjedi u završnici prvog poluvremena. Naime, Nikola Mutak je u 43. minuti doveo Tondach u vodstvo. Mutak je iznudio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora, pucao je Jakov Videk, Luka Bogović je obranio, no Mutak je pratio akciju i doveo Tondach do 1:0. Inače, u prvih 45 minuta Tondach je bio puno bolji, morao je imati i veću prednost, a na kraju gosti su iz jedne kontre mogli zabiti. No, ipak na odmor se odlazi sa 1:0. U nastavku je Ilovac krenuo po povratak, imao više od igre, ali bez realizacije do 77. minute, kada je utakmica u tri minute riješena. Petar Boronjek se probio po lijevoj strani, ušao jedna na jedan i preciznim udarcem pod prečku povisio na 2:0. U 80. minuti, Luka Potočki, koji je ušao par minuta prije, gura u priliku Videka, koji postavlja konačnih 3:0. U. 8. kolu Tondach će gostovati kod Zagreba, kamo ide sa četvrtog mjesta.