Preokretom do nove pobjede

3. HRL središte:  3. kolo: RK Bedekovčina – RK Zagorica 27:26

Rukometaši Bedekovčine su u 3. kolu 3. HRL središte dočekali Zagoricu. Bila je to vrlo uzbudljiva utakmica, koja je na kraju nakon preokreta pripala Bedekovčini, koja je tako došla i do treće pobjede na startu prvenstva u isto toliko nastupa. U prvih par minuta vodili su domaćini, no veći dio prvog poluvremena u prednosti je bila Zagorica i na odmoru je rezultat bio 15:17. U nastavku se nastavlja velika borba,  Bedekovčina dolazi i do vodstva u 49. minuti 22:21, ali Zagorica opet vraća prednost na svoju stranu (23:24). No, tada Mohač i D. Končić rade seriju 4:0 i Bedekovčina dolazi do 27:24. Do kraja gosti postižu još dva gola, ali bodovi ostaju u Bedekovčini za konačnih 27:26. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić i Marko Mohač sa po sedam golova. U 4. kolu Bedekovčina dočekuje Goricu 2.

RK BEDEKOVČINA – RK ZAGORICA 27:26 (15:17)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina, GLEDATELJA: 70
SUCI: B. Raguž (Čakovec) i L. Raguž (Lopatinec)
BEDEKOVČINA: Pavetić, K. Kuleš 2, Turković 2, Srebačić, Mohač 7, Habulin, Skočaj, M. Kuleš 1, Jambrek 2, D. Končić 7 (1), R. Končić, Jus 1, Pripeljaš 5, Tkalčević, Martinić, Šoštar; trener: Zlatko Belančić