Poveli, a na kraju čupali bod

4. NL – središte skupina A: 7. kolo: Devetka – Golubovec 2:2

• Dario Bobek .JPG

Dario Bobek

U 7. kolu 4. NL središte skupina A, Golubovec je gostovao kod Devetke. Nakon sjajnog derbija protiv Mladosti iz Zaboka (2:2), Golubovec je krenuo kod Devetke po sva tri boda. Krenulo je odlično, jer je Golubovec poveo u 28. minuti, a strijelac je bio Dario Bobek. No, već do odmora uslijedio je preokret domaćina. U 38. minuti Lorenzo Halužan zabio je za 1:1, da bi u 45. minuti Tin Luketa doveo Devetku do vodstva. U nastavku Golubovec je krenuo po novi preokret. U završnici, u 84. minuti Martin Bobek uspio je izjednačiti na 2:2, no golova do kraja više nije bilo. Tako je Golubovec i drugu utakmicu zaredom odigrao 2:2. I u ovoj utakmici nije bio kompletan Golubovec, sa smao četiri zamjene, od kojih su dvije realizirane. U 8. kolo slijedi zagorski derbi, u kojem će u subotu Golubovec dočekati udar DZ.

4. NL – središte, skupina A, 7. kolo

DEVETKA – GOLUBOVEC 2:2 (2:1)

SUCI/SUTKINJA: Fabijanić, Adžić-Kapitanović, Čabraja; GLEDATELJA: 40

STRIJELCI: 0:1 D. Bobek 28', 1:1 Halužan 36', 2:1 T. Luketa 45', 2:2 Mar. Bobek 84'

DEVETKA: Kezerić, Vidaković, Vavra, Margić, Djevelekaj, Jazvić, Arpad (46' Jurišić) Rupčić, Halužan, Rebić, T. Luketa (46' B. Luketa), Pavlović; trener: Nikola Pustak

GOLUBOVEC: Škvorc, Mat. Bobek, Kramarić, Tepuš, Levak (62' M. Behin), N. Bobek, D. Bobek, Kanceljak, Sokolić, Mar. Bobek, Mlakar (69' Risek) ; trener: -