U drugom kolu 3. NL Centar Gaj Mače upisao drugu pobjedu u prvenstvu

U drugom kolu 3. NL Centar Gaj Mače ugostio je na svom terenu Savu Strmec i upisao drugu pobjedu u prvenstvu, 2:0, ostvarivši maksimalan učinak od 6 bodova i gol razliko četiri postignuta i ništa primljenih pogodaka.

Gaj iz Mača koji je tijekom 90 minuta imao nekoliko izglednih prilika pobjedu je osigurao u sam smiraj utakmice. U 65. minuti snažan udarac Haramustek sa 18 metara sigurni Đurđek nije mogao ukrotiti da bi točku na sigurnu pobjedu u prvoj minuti sudačke nadoknade, danas najraspoloženiji igrač Gaja, stavio Tihomir Šoštarić uhvativši Đurđeka na „krivoj nozi“ uputivši udarac sa 16 metara. Gaj – Sava Strmec 2:0 Mače.