Veliki korak Dinama prema Europskoj ligi!

Nogometaši Dinama večeras su ostvarili važnu pobjedu u prvoj utakmici play offa protiv praške Sparte. Gosti su poveli u 39. minuti iz kaznenog udarca, nakon nes(p)retne ruke Perića u kaznenom prostoru, ali već do odmora izjednačio je Špikić u 44. minuti. U nastavku, u samo tri minute Perić (59') i Ivanušec (61') zabili su za potpuni preokret Dinama i vrlo dobru prednost pred uzvrat u Pragu (3:1). Utakmicu su obilježile i velike emocije. Naime, u poluvremenu je pušten dirljiv video oproštaja Livakovića, a suze nije mogao suspregnuti niti Ivanušec kod izlaska s terena par minuta prije kraja. Bila je to njegova zadnja utakmica u dresu Dinama. Novi trener Sergej Jakirović tako je startao vrijednom pobjedom, dok je istovremeno njegov donedavni klub Rijeka hrabro pao kod Lilla. Rijeka je vodila 1:0, no Lille je preokrenuo i u završnici stigao do 2:1. Uzvratne utakmice na rasporedu su slijedećeg četvrtka.