Košarkaši Zaboka prekinuli niz od osam poraza

Košarkaši Zaboka nakon niza od osam poraza sinoć su u Bedekovčini, u 16. kolu A 1 hrvatske lige, pobijedili momčad Borika Puntamike sa 89 : 71.

Na poluvremenu je bilo 41 : 39 za Zabok, no krajem treće četvrtine Zabočani su napravili niz od 13 : 4, došli na plus 14 koševa, što je do kraja bilo nedostižno za goste iz Zadra.

U zabočkoj momčadi najviše koševa, 19, postigao je Domagoj Bašić, Bilić 17, a istaknuo se i novi igrač Zaboka Ante Krapić sa 14 koševa i 8 skokova.

Na prvenstvenoj ljestvici Zadar je i dalje posljednji, s omjerom 5 pobjeda 11 poraza. Vodi Cedevita, koja ima i susret manje, ispred Šibenika, Dubrovnika, Svjetlosti i Borika.

U idućem kolu Zabok gostuje kod Kvarnera.