Streličarima SK Oroslavje tri naslova državnih prvaka

Autor Zagorje.com

Hrvatski streličarski savez i streličarski klub "Rijeka" organizirali su Dvoransko prvenstvo Hrvatske 2x18m za djecu do 14 godina...

Hrvatski streličarski savez i streličarski klub "Rijeka" 17. ožujka 2013. godine organizirali su Dvoransko prvenstvo Hrvatske 2x18m za djecu do 14 godina . Turnir se održao u Atletskoj dvorani na Kantridi.

Na turniru su uspješno sudjelovali i streličari SK Oroslavje. Patrik Astaloš u kategoriji složenog luka dječaci do 14 godina zauzeo je prvo mjesto i titulu državnog prvaka,u kategoriji olimpijskog luka dječaci do 12 godina Patrik Kelemen zauzeo je prvo mjesto i titulu državnog prvaka, Stjepan Hren zauzeo je drugo mjesto, a Pavao Hren nastupajući po prvi puta na državnom prvenstvu zauzeo je peto mjesto.

Ekipa SK Oroslavje olimpijskog luka dječaci do 12 u sastavu Pavao Hren, Patrik Kelemen i Stjepan Hren zauzela je prvo mjesto i naslov ekipnih državnih prvaka. Ovu malu ali vrlo uspješnu ekipu svojom novčanom donacijom nagradio je grad Oroslavje.

Kao što su neki od Vas upoznati streličarstvo je vrlo skup sport,te stoga molimo sve zainteresirane ljude dobre volje da postanu sponzori ovih vrlo perspektivnih sportaša te da se jave predsjedniku kluba na broj telefona 099/2081633. (Nenad).