Poraz Golubovca u Španskom

4. NL – središte skupina A: 9. kolo: Špansko – Golubovec 4:0

gol .JPG

U 9. kolu 4. NL središte skupina A, Golubovec je imao teško gostovanje kod Španskog. Teško, ali izazovno, jer se i jedni i drugi bore za sam vrh. Špansko je u utakmicu ušlo sa drugog mjesta i sa 18 bodova, a Golubovec je bio peti sa četiri boda manje. Dakle pobjeda bi ga i te kako ubacila u borbu za sam vrh. No, Golubovec je ovaj puta odigrao slabu utakmicu i dopustio domaćinima da stignu do uvjerljive pobjede. Golovi koje su domaćini zabijali bili su zapravo vrlo dobro iskorištene situacije nakon grešaka gostiju. Špansko je povelo već u 10. minuti, kada je zabio Mateo Jurišić. Nakon dosuđenog kaznenog udarca Karlo Ivančin zabio je za 2:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor. Vrlo brzo u nastavku pitanje pobjednika praktički rješava Jurišić, svojim drugim golom u 50. minuti. U završnici se ozlijedio Patrik Sokolić, a kak nije više bilo mogućnosti za zamjene, Golubovec je zadnjih desetak minuta odigrao sa deset igrača. U 86. minuti Marko Sekulić to koristi i postavlja konačnih 4:0. Golubovec će ovu utakmicu željeti što brže zaboraviti.

4. NL – središte, skupina A, 9. kolo

ŠPANSKO – GOLUBOVEC 4:0 (2:0)

SUCI: Janković, Slišković, Eterović; GLEDATELJA: 70

STRIJELCI: 1:0 Jurišić 10', 2:0 Ivančin 23' 11m, 3:0 Jurišić 50', 4:0 Sekulić 86'

ŠPANSKO: Gašparić, Juroš, Ivančin (79' Franulović), Dolić (79' Šušnjara), Jelavić (79' Sabljić), Lojber (70' Letnar), Sekulić, Jurišić (70' Mrkus), Ivezić, Drenški, Čičak (70' Vinčić); trener: Tomislav Majko

GOLUBOVEC: Škvorc, Mat. Bobek, Tepuš, Levak (63' N. Bobek – Brus), Risek (52' Horvat Vuk), N. Bobek, D. Bobek, Kuharić, Sokolić, Mar. Bobek, Mlakar (75' Poslon); trener: Tomislav Škudar