Rudar i Gaj preuzeli vodstvo

Autor

Drugo kolo donijelo je vrlo zanimljive utakmice. Zabočka Mladost uspjela je i s igračem manje odigrati neodlučeno u Rado

Drugo kolo donijelo je vrlo zanimljive utakmice. Zabočka Mladost uspjela je i s igračem manje odigrati neodlučeno u Radoboju. U Mače je gledatelj (simpatizer gostujuće momčadi) utrčao na teren. Stubica je neočekivano visoko poražena u Svetom Križu Začretju.

U Radoboju se očekivala glatka pobjeda domaćih, no Mladost je pokazala zube i uspjela odigrati 0:0 iako su u 66. minuti ostali s igračem manje, nakon što ima je isključen kapetan Kruno Kušan.

Isključenja je bilo i u Maču, gdje je vratar gostujućeg Vatrogasca Kristijan Pilski isključen nakon što je igrao rukom van kaznenog prostora. To isključenje uzrokovalo je burne prosvjede gostujuće momčadi, pa i utrčavanje simpatizera Vatrogasca u teren, koji je hitnom intervencijom redarske službe udaljen.

S igračem manje utakmicu je završila i Straža na gostovanju u Dubravi Zabočkoj. U 73. minuti zbog dva žuta kartona igru je morao napustiti Sekušak. Iako su gosti vodili sve do 80. minute, rezultar je preokrenuo Franc golovima s bijele točke u 80. i 90. minuti.

Rezultati:

RADOBOJ: Radoboj - Mladost 0:0
MIHOVLJAN: Rudar M - Oštrc 1:1 (Krsnik 38´ / Glavač 62´)
SV. K. ZAČRETJE: Jedinstvo - Stubica 4:0 (Radovečki 7´, Merkaš 36´, Veček 58´, Mlinarić 69´)
GORNJA STUBICA: M. Gubec - Pregrada 1:1 (Žukina 77´ / Kranjčević 82´-11m)
MAČE: Gaj - Vatrogasac 2:1 (Pozaić 46´, Biškup 68´ / M. Piljek 14´)
DUBRAVA ZABOČKA: Rudar D - Straža 2:1 (Franc 80´-11m i 90´-11m / Kosernik 31´)
POZNANOVEC: Inkop - Oroslavje 2:0 (Vučković 19´, Lajšić 86´)