Schiedel uvjerljivo dobio zagorski derbi

Autor

S vrlo uvjerljivih 6:1 nogometaši Schiedela iz Novog Golubovca pobijedili su Bedekovčanski Tondach u prvom Zagorskom der

S vrlo uvjerljivih 6:1 nogometaši Schiedela iz Novog Golubovca pobijedili su Bedekovčanski Tondach u prvom Zagorskom derbiju u 4. HNL. Ugodno je iznenadila i Klanječka Predionica prvom pobjedom i to u gostima kod Sloge Gredelj 2:0.

Predionica je protiv Sloge povela u 79. minuti golom Skrbinca s bijele točke, nakon što je domaći vratar srušio najboljeg pojedinca utakmice Sastića u svom šesnaestercu. Konačnih 0:2 postavio je Sastić u 90. minuti. Treba spomenuti da je Predionici poništen gol Ivanuša u 49. minuti, iako je sudac Rehorić prvo bio pokazao na centar.

U Zagorskom derbiju mrežu Tondacha načeo je Frketin u 26. minuti. Velimir Klarić pokazao se kao odličan izvođač slobodnih udaraca u 36. i 49. minuti. Do kraja susreta mrežu Tondacha još jednom pogađa Frketin, te Kovačec i D. Kos. Počasni gol za Tondach postigao je Dajak s bijele točke. Svakako treba spomenuti da je Schiedel imao igrača više od 39. minute kad je isključen Harmat. U 71. minuti u ekipi Tondacha crveni karton je zaradio i Jaković.