Vrijedna gostujuća pobjeda

3. HRL središte: 11. kolo: RK Rekreativac – RK Bedekovčina 28:29

Rukometaši Bedekovčine su u 11. kolu 3. HRL središte gostovali su kod Rekreativca i stigli do super vrijedne pobjede. Bedekovčina je vrlo dobro otvorila utakmicu i brzo stigla do solidne prednosti 2:6, da bi na poluvrijeme otišla sa plus 2 (12:14). U nastavku Rekreativac se približava, pa čak i preuzima vodstvo na 19:18, no nakon toga kreće neizvjesna borba, pa je postalo jasno da će odluka pasti u samoj završnici. Pripeljaš je u 56. minuti zabio za 26:28 Bedekovčine, no onda kreće luda završnica. Franković u 59. minuti smanjuje na 27:28, da bi u zadnjoj minuti Rakočević iz sedmerca zabio za 28:28. No, Bedekovčina se ne predaje i u samoj završnici Lovro Jambrek pogađa za super vrijednu pobjedu, kojom je Bedekovčina izbila na peto mjesto sa 14 bodova, koliko ima i treći Moslavac. Dejan Končić predvodio je Bedekovčinu sa devet golova, Tihomir Pripeljaš je dodao šest, a Igor Petrovečki pet golova. U 12. kolu Bedekovčina će dočekati Odemu, koja je sa bodom više na trećem mjestu.

RK REKREATIVAC – RK BEDEKOVČINA 28:29 (12:14)

BEDEKOVČINA: ŠD Trešnjevka – Kurija šibica; GLEDATELJA: 20

SUCI: Krstačić, Nađ (oba Zagreb)

BEDEKOVČINA: Pavetić, Turković 2, Srebačić 2, Martinić, Majer, Skočaj, Jambrek 2, Sinković, Petrovečki 5, Končić 9(1), Kuleš, Kelemen, Jurina 3, Pripeljaš 6; trener: Zlatko Belančić