Kakva utakmica! Vodili 2:0 nakkon dvije minute, a na kraju...

Samo je dvije minute Zagorcu trebalo da dođe u visoko vodstvo od 2:0 preko Bračevića i Christiana. I to je bilo sve što smo vidjeli od domaćina jer gosti iz Zagreba u prvom su poluvremenu nakon toga odlično posložili svoju igru i polako pritiskali Zagorec. Sve se otvorilo u drugom poluvremenu, u nepunih petnaest  minuta, kada su minus dva pretvorili u plus jedan.

Zagorec – Ponikve 2:3

Stadion Zagorca. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Crnojević ( Novska ) 7. Pomoćnici: Silvio Jurčević ( Cetingrad ), Roberto Jakovac ( Karlovac ).

Strijelci: 1:0 Bračević 1 – 11 m; 2:0 Christian 2; 2:1 Berić 48; 2:2 Jadek 60; 2:3 Đopar 64.

Zagorec: Bruči 6; Landripet 6; Kunštić 6; Topolovec 5,5 ( 71. Paradžik 6 ); Bračević 6, Štimac 5,5 ( 54. Ambrosio 5 ); Jazbec 6; Stiperski 6,5; Christian 7; Krznar 6 ( 64. Uchida 6 ); Brebrić 6,5 (80. Katalenić - ) . Trener: Ivan Zubić 6.

Ponikve: Bermanec 6,5; Brcko 6 ( 62. Koletić 6); Bilić 6; Žejavec 6,5;  Čordaš 7; Berić 7 ( 73. Fajdiga - ); Atlija 6,5; Đopar 7 ( 73. Brekalo 6,5); Vragolović 7; Jadek 7,5 ( 84. Gajski - ); Bukovac. Trener: Hrvoje Pipinić 7,5.

Igrač utakmice:  Leon Jadek