Upisani prvi bodovi

U drugom kolu 2. lige centar košarkaši Krapine ugostili Larus

U drugom kolu 2. košarkaške lige Centar košarkaši Krapine ugostili su ekipu Larusa i nakon dobre upisali prvu pobjedu, 78 : 65 ( 17:17; 19:16; 23:13; 19:19 9, u ligi.

Bila je to izuzetna borbena i dobra utakmica u  kojoj se rezultat mijenjao čas na jednu stranu čas na drugu da bi krajem druge četvrtine ipak na „veliki“ odmor s prednosti od tri koša otišli košarkaši Krapine.

Iskustvo koje su stekli u prvom prvenstvenom susretu protiv Maksimira kada su poraz potvrdili u posljednjoj četvrtini natjeralo je košarkaše Krapine da u trećoj četvrtini uđu s punim gasom ne dozvolivši protivnike da se „razmaše“ i otiđe u vode koje je teško stizati. Upravo smo u ovoj četvrtini vidjeli snagu Krapine koja je pružila odličnu košarku pruživši svojim navijačima pravi užitak te su ovaj dio susreta završili s deset koševa razlike. U posljednjoj četvrtini opet smo gledali „egal“ meč ali razlika iz trećeg dijela susreta samo je potvrđena i uvećana uza razliku iz prve četvrtine te je susret završen rezultatom – KK Krapina 78. KK Larus 65.

Košarkaši Krapine igrali su u sljedećem sastavu: Petek 2 koša; Mlinarić 7; Markočić 25; Đurkan 16; Zadro 3; Dmitrović 9; Elčić 16; Ranogajec, Hršak, Križnik, Borovčak i Čižmek.

Svoj sljedeći susret, 3. kolo, košarkaši Krapine igraju u Zagrebu, 21. listopada, protiv Rudeš Bulldogsa.