Zagorec 'demolirao' Tondach u pripremnoj utakmici

Zagorski trećeligaši Zagorec Krapina i Tondach Bedekovčina odigrali su u Krapini na terenu sa umjetnom travom pripremni susret. Iza oba kluba je desetak dana priprema i ono što su pokazali, pogotovu Zagorec, bilo je puno više od očekivanog.

Naime, od prve minute Zagorec je u potpunosti preuzeo inicijativu i dominirao tijekom svih 90 minuta. Takova dominantna igra donijela je četiri pogotka. Prvi je pogodak postigao Hanžić u 12, da bi u 47., 54., i 67. minuti Immanuel hattrickom postavio konačan rezultat od 4:0 za krapinski Zagorec.

Slijedeću pripremnu utakmicu Zagorec igra u subotu, 27. siječnja u 13,45 protiv Ponikvi na svom terenu.

Zagorec-Tondach 4:0 ( 1:0 )

ŠRC Podgora. Teren sa umjetnom travom. Gledatelji: 50. Suci: Nikola Kožar ( Donja Stubica ). Pomoćnici: Martin Komorski ( Martinec Orehovički ), Mihael Mirt ( Donja Stubica ).

Strijelci: 1:0 Hanžić 12; 2:0 Immanuel 47; 3:0 Immanuel 54; 4:0 Immanuel 67.

Zagorec: Bruči, Turniški, Frinčić, Topolovec, Bračević, Jazbec, Krznar, Majcenić, Rodrigues, Brčić, Hanžić. Još su igrali: Mužina, V. Vincelj, A. Landripet, Pavlić, Kunštić, M. Landripet, Harrison, Strabić, Stiperski, Immanuel, Ružak, Bajan, L. Vincelj, Brebrić. Trener: Ivan Zubić.

Tondach: Martinec, Bartolec, Hendija, Kralj, Kovjanić, R. Jurina, Usmiani, Frtalj, L. Jurina, Mlinarić, Frančina. Još su igrali: Voloder, D. Bosec, I. Bosec, Borovčak, Cvilko, Boronjek. Trener: Dražen Kovjanić