Ravnice prejake za Ivančicu

4. NL – središte skupina A: 23. kolo: Ravnice – Ivančica 9:0

U 23. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je gostovala kod Ravnica, ekipe koja se sa Mladosti iz Zaboka bori za naslov. Sa vrlo mladom ekipom stigao je trener Ivak na noge favoriziranom domaćinu, u utakmici koja je Ivančici i mladim igračima poslužila za sakupljanje iskustva. U takvoj konstelaciji snaga, Ivančica se dobro držala i odlijevala domaćinima u prvih pola sata, a onda je u 33. minuti Martin Buzuk pogodio za 1:0. Do odmora Ravnice su povećale prednost, a gol za 2:0 zabio je Davor Rogač u 44. minuti. No, u nastavku raspoloženi domaćini pokazali su se prejakima za mlade goste i zabili još čak sedam golova. Već u 47. minuti Sven Ivančić je zabio za 4:0, a četiri minute kasnije Filip Kosić je povisio na 5:0. Zatim je Dinko Trebotić zabio dva gola u 61. i 71. minuti, da bi Kosić svoj drugi gol postigao u 78. minuti. Prije toga Ivan Abramović je pogodio u 73. da bi i zaključio seriju u 90. minuti. Ravnice 9, Ivančica 0. U 24. kolu Ivančica dočekuje Devetku.

4. NL – središte, skupina A, 23. kolo

RAVNICE – IVANČICA 9:0 (2:0)

SUCI: Pintarić, Babić, Belavić;  GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 Buzuk 33, 2:0 Rogač 44', 3:0 Ivančić 47, 4:0 Kosić 51', 5:0 Trebotić 61', 6:0 Trebotić 71', 7:0 Abramović 73', 8:0 Kosić 78', 9:0 Abramović 90'

RAVNICE: Gujić, Horvat (64' Piršić), Rošić, Rogač (64' Levanić), Kosić, Trebotić, Abramović, Ivančić, Rmuš (46' Rihtar), Buzuk, Matica (46' Ćibarić); trener. Domagoj Kosić

IVANČICA: Tokić, Hatch, Rihtarić (24' Mazan) (79' Horvatić), L Škvorc, Prtenjača, Piljak, Mešnjak (71' Haban), Bukvašević, Crčić, Kurešić, Nuli; trener: Ivica Krivak