Uvjerljiva pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte: 15. kolo: RK Bedekovčina – Polet 32:19

Rukometaši Bedekovčine drugoj utakmici drugog djela sezone, u 15. kolu dočekali su Polet. Protiv zadnje ekipe na ljestvici Bedekovčina je stigla do uvjerljive pobjede. Već je nakon prvih 30 minuta bilo jasno da je razlika u kvaliteti prevelika i Bedekovčina je na odmor otišla sa 18:8. U nastavku nije bilo tako uvjerljivo, ali ipak se razlika još malo povećala, do konačnih 32:19. Najefikasniji kod domaćina bio je Marko Mohač sa osam golova, Karlo Jurina dodao je šest. Na ljestvici Bedekovčina je na drugom mjestu sa 22 boda, a u 16. kolu gostuje kod ekipe Maksimir Pastela 2..

RK BEDEKOVČINA – RK POLET 32:19 (18:8)

BEDEKOVČINA: Dvorana SŠ Bedekovčina GLEDATELJA: 70

SUTKINJE: Lea Haramina (Samobor), Katja Palaić  (VelikaLudina)

BEDEKOVČINA: Pavetić, Srebačić, Martinić, Mohač 8. Majer, Skočaj, Klokočovnik, Jambrek 4, Petrovečki 4, D. Končić 4(1), K. Kuleš 1, R. Končić, Jurina 4, Pripeljaš 6, Brestovečki 1; trener: Zlatko Belančić