Dobar otpor Stubice lideru

23. kolo IV. NL-središte Zagreb - skupina A, Dinamo OO - STUBICA 2:1

Unatoč porazu od 2:1 Stubica je odigrala dobru utakmicu protiv lidera, Dinama OO. Obje su momčadi u utakmicu ušle "otvorenog garda", igralo se vrlo motivirano i borbeno. U prvom dijelu utakmice prvi je udarcem zaprijetio Pešec već u 7. minuti, ali nije bio preciizan. Domaći prvi puta prijete preko Ćorića u 10. minuti, ali gostujući blok čisti u korner. Najbolju priliku za goste u 17. propušta Korman, kada mu Šolčić u jednom napadu skida dva opasna udarca.
U nastavak bolje kreću domaći i imaju dva "zicera" preko Vučića i Halame, no zamalo su neprecizni. Uzvratio je prilikom Glavač, ali Šolčić je siguran. I onda u 65. minuti nakon ubačaja s lijeve strane dva dupla pasa razmijenli su Vučić i Halama, nakon čega Halama ostaje sam na drugoj stativi i sprema loptu u mrežu za 1:0. Devet minuta kasnije Vučić se odlično ubacuje između dva stopera Stubice, izlazi sam pred Mužinu i rutinrano ga matira za 2:0. No tu priče nije bio kraj, Stubica je pokazala karakter i uspjela je smanjiti rezultat u 88. minuti nakon što je Vlahović ukrao loptu zadnjem redu domaćih i nesebično poslužio Drempetić koji precizno pogađa za 2:1. Mogla je Stubica u samoj završnici i izjednačiti. U 89. minuti Jurač s gol linije odbija opasan udarac Pešeca, a isti igrač minutu kasnije sa 16 metara puca ravno u Šolčića. U drugoj minuti sudačke nadoknade Korman s tri metra udaljenosti prijeti glavom, ali Šolčić je još jednom na mjestu i spašava svojoj momčadi dva boda.

DINAMO OO - STUBICA 2:1 (0:0)
ODRANSKI OBREŽ: igralište Dinama, GLEDATELJA: 100, SUCI: Barišić, Rašić, Grabić.
STRIJELCI: 1:0 Halama 65', 2:0 Vučić 74', 2:1 Drempetić 88'.
DINAMO OO: Šolčić, Jurač, Vučić, Savičić, Jurilj (33' Halama), Ndao, Fabijanec, Ćorić, Rebić, Šimić, Pršir (60' Lukić). TRENER: Mario Rendulić
STUBICA: Mužina, Grabušić, Petir, Matuša (30' Pirički), Pešec, Čekolj (76' Hegol), Glavač (76' Vlahović), Tomek, Drempetić, Mat. Landripet (58' Mar. Landripet), Korman. TRENER: Dražen Kovjanić