Kurilovcu minimalna pobjeda protiv Gaja

2. kolo III. NL-centar, Kurilovec – GAJ MAČE 1:0 (1:0)

Borbenom Kurilovcu bio je dovoljan jedan pogodak za sva tri boda protiv vrlo kvalitetnog Gaja koji je dominirao, no nije znao postići pogodak. Već u 7. minuti A. Grozdek gura u šansu Šabana koji dobro puca, no pogodak sprječava greda. Nakon pogreške Postonjskog u 20. minuti domaći kreiraju brzu kontru, Salihović izlazi sam pred Mikulića koji mu brani udarac, no lopta mu se ponovno odbija i on ju sprema u mrežu za 1:0. U 23. minuti u odličnoj prilici je Abramović koji kreće sam prema domaćem vrataru Išeku, no nema promjene rezultata.

Opasni udarci Ristovskog (37.) i Abramovića (40.) završavaju tik pokraj vratnice, a u 45. minuti domaći vratar Išek odlično brani udarac Šabana iz slobodnog udarca.
Dominacija Gaja i u nastavku, a najveću priliku propušta Postonjski u 70. minuti kada kreće sam prema Išeku, no nema poravnanja. U samoj završnici u 82. i 90. minuti dva „zicera“ imaju domaći, no Mikulić pokazuje svoje kvalitete i spašava mrežu.

KURILOVEC – GAJ MAČE 1:0 (1:0)
VELIKA GORICA: SRC Udarnik, GLEDATELJA: 100, SUCI: Kožarec, Kupres i Trstenjak.
STRIJELAC: 1:0 Salihović 28'.
KURILOVEC: Išek, Šarić, Vujnović, Pršir (58' Banić), Sedlaček, Elijah (58' Selman), Žlebčić (66' Vrdoljak), Završki, Starčević (88' M. Pršir), Salihović (66' Ferina), Banić. TRENER: Senad Harambašić
GAJ MAČE: Mikulić, Ristovski, Sambol, Postonjski, Haramustek, Abramović, Šaban (72' I. Grozdek), A. Grozdek (72' Kovačić), Kovač (59' Kotarski), Samarin (59' Frtalj), Mazalović. TRENER: Marijan Glavica