Pobjede Golubovca i Straže, bod Tondacha

4. NL – središte, skupina A

Danas je odigrano od osam utakmica 18. kola 4. NL središte skupina A. Ovo je kolo bez zagorskih derbija, a polovica zagorskih predstavnika će na teren sutra. Danas su zagorski predstavnici od devet mogućih osvojili sedam bodova. Golubovec je slavio kod Blata, u 81. minuti Ivan Risek je zabio za pobjedu. Straža je stigla do vrijedne 2:0 pobjede protiv Duge Rese 1929. dok je Tondach kod kuće protiv Poleta (SK) odigrao 1:1. U preostale današnje dvije utakmice Brezovica je pobijedila Zagreb 4:1, a prava drama odvila se u Prečkom, gdje je domaćina na odmoru vodio 3:1, ali je vodeći Dinamo (OO) preokrenuo u nastavku na 3:4 i tako sebi složio sjajno samopouzdanje za nastavak. Lider ima 46 bodova, osam više od Brezovice i Golubovca. Naime Brezovica je zbog gol razlike preskočila Golubovčane. Mladost Zabok ima 31 bod na četvrtom mjestu, ali sutra gostuje kod zadnjeg Slunja. Tondach je sada osim sa 23 boda, Straža je došla na 11. mjesto sa 22. Stubica i Klanjec su 13. i 14. sa 18 odnosno 17 bodova, no utakmice ovog kola igraju sutra. Stubica čeka Špansko, a Klanjec gostuje kod Odre.