POLUVRIJEME: Hajduk na Poljudu gubi od Varaždina. U 15. minuti prekinuta utakmica

Nakon bolnog ispadanja iz Europe protiv Ružomberoka Hajduk ponovno igra pred svojim navijačima na Poljudu, gdje im je u sklopu trećeg kola HNL-a u goste stigao Varaždin.

Hajduk iz prva dva kola ima četiri, a Varaždin dva boda.

No, kako trenutno stvari stoje, Hajduk nastavlja loš niz igara.

U ovom trenutku igrači obiju momčadi otišli su na odmor, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:1, a splitske Bile navijači su na povrijeme ispratili zvižducima.

Nakon što je Rakitić u 7. minuti susreta majstorski iz voleja proigrao Kalika. koji je sam izašao pred Zeleniku i promašio cijeli gol, već u 8. minuti taj je promašaj kaznio Mitrovski koji je zabio za vodstvo gostiju.

Šego je probio lijevu stranu i dao povratnu loptuz u sredinu gdje je Mitrovski prizemnim udarcem zatresao mrežu. Netom prije udarca Dabro je bio u kontaktu s Kalinićem, ali VAR je ustvrdio da nije bilo faula nad golmanom Bijelih.

Inače, u 15. minuti utakmica je nakratko prekinuta jer je na teren bačena jedna baklja.

Iako je i Hajduk imao u nastavku poluvremena svojih poluprilika, Varaždin je za sada opasniji te su njegove prilike bile opasnije.

Posebno opasan udarac bio je onaj Mitrovskog iz slobodnjaka, koji je išao pod prečku, ali je Kalinić obranio.