Roko Knezić iz Oroslavja najbolji bowlingaš u 2021. godini

Roka ovaj vikend očekuje nastup na Međunarodnom turniru mladih u Zurichu

U hotelu Aristos u Buzinu na skupštini Hrvatskog kuglačkog saveza, Roku Kneziću iz Oroslavja, članu Bowling kluba Zagreb, jučer je uručeno priznanje za najboljeg bowlingašau kategoriji seniora i za najboljeg bowlingaša u kategoriji juniora u 2021. godini.

Roko je zaslužio ova priznanja odličnim rezultatima u prošloj godini, a prije svega osvojenim 5. mjestom na Prvenstvu Mediterana koje se održalo u Parizu, a što je najbolji plasman u muškoj pojedinačnoj konkurenciji u povijesti hrvatskog bowlinga.

U 2021. godini Roko je po treći puta zaredom osvojio Kup Hrvatske, bio je prvak Hrvatske u muškim parovima i mješovitim parovima, osvojio je s ekipom BK Nomad (čiji je Roko bio član sve do prošle godine) Ekipni kup, a na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske osvojio je 3. mjesto.

Roka ovaj vikend očekuje nastup na Međunarodnom turniru mladih u Zurichu, a početkom svibnja Roko sa bowling reprezentacijom Hrvatske nastupa na Prvenstvu Mediterana u Ateni.