Špansko svladalo Tondach

4. NL – središte skupina A: 2. kolo: Špansko – Tondach 3:0

U 2. kolu 4. NL središte skupina A, Špansko je dočekalo Tondach. Nakon pobjede u zagorskom derbiju u prvom kolu protiv Rudara DZ, Tondach je krenuo u pokušaj osvajanja pokojeg boda u gostima. Kada se već činilo da će se na odmor otići bez golova, u samoj završnici domaćin ipak dolazi do prednosti. U 44. minuti Marko Sekulić pogađa za 1:0, rezultat kojim se odlazi na odmor. Kako je završio prvi dio, počeo je drugi, golom domaćina. Karlo Althaller bio je strijelac u 50. minuti i time je usmjerio utakmicu u korist domaćina. Tondach je pokušavao povratak, ali nije išlo, da bi u 81. minuti Marsel Čičak postavio konačnih 3:0. Tako je Tondach nakon uvodne pobjede pretrpio i prvi poraz, a u trećem kolu dočekuje Prečko.