Toplice 1 slavile u Ludbregu

Odbojka, 3. HOL sjever: 19. kolo: OK Ludbreg 1 – ŽOK Toplice 1 1:3

Odbojkašice ŽOK Toplice 1 u nedjelju su u 19. kolu 3. HOL sjever gostovale kod OK Ludbreg 1. Toplice 1 su dobro krenule u susret i prvi set odbile 25:21. No, domaće odbojkašice se vraćaju u utakmicu i drugi set dobivaju 25:23. Dojam je da je utakmicu prelomio treći set koji su Toplice 1 dobile 25:19, a onda su u četvrtom setu samo potvrdile pobjedu sa 25:21. Za Toplice 1 nastupile su: Ivana Prežigalo, Dora Halapir, Leona Šoštarko, Lana Ružak, Petra Slovenec, Tea Čelec, Monika Kozjak, trener Dario Zagvozda. Toplice 1 na ljestvici i dalje drže 5. mjesto, sada sa 31 bodom iz 16 utakmica. U 20. kolu Toplice 1 dočekat će Lepoglavu 1, koja je na ljestvici mjesto iznad sa 4 boda više, ali i utakmicom više.