Vodeći Zaprešić slavio u Bedekovčini

21. kolo 3. HRL središte, skupina B: RK Bedekovčina – RK Zaprešić 24:28

Rukometaši Bedekovčine su u 21. kolu 3. HRL središte skupina B dočekali vodeći Zaprešić. Vrlo dobro prvo poluvrijeme odigrala je Bedekovčina. Izmjenjivale su se ekipe u vodstvu, no u završnici Bedekovčina prva dolazi do tri gola prednosti (11:8). Ipak, gosti serijom od tri uzastopna gola u zadnje tri minute dolaze na 11:11 na poluvremenu, da bi sa još dva gola u nastavku seriju zaokružili na 0:5. Bedekovčina se pokušava vratiti ali nikako do izjednačenja, dapače Zaprešić odlazi najprije na plus četiri (16:20), pa zatim i na plus šest (20:26) čime je pobjednik odlučen. Do kraja Bedekovčina smanjuje na konačnih 24:28. Domaćine je sa 9 golova predvodio Dejan Končić, dok je za goste 12 golova zabio Ivan Jurić. U 22. kolu. zadnjem prije doigravanja, Bedekovčina gostuje kod Trnja, no u tjednu bi trebala odigrati i važnu zaostalu utakmicu kod Maksimir Pastele 2, s kojom se bori za četvrto mjesto, zadnje koje vodi u ligu za prvaka. Bez boda u utakmici protiv izravnog protivnika bilo bi jako teško ostati ispred, jer razlika je sada dva boda, a Maksimir ima pobjedu iz Bedekovčine. To bi značilo da u zadnjem kolu Bedekovčina mora slaviti kod Trnja, a Maksimir ne smije pobijediti doma Rekreativac. U svakom slučaju rasplet slijedi u ovom tjednu.

RK BEDEKOVČINA – RK ZAPREŠIĆ 24:28 (11:11)